Bonusy ke knize

Aplikace Adam Feng Shui

Vztahy jsou něco, na čem záleží. Jejich budování je drobná každodenní práce. Stejně tak, jako růst, business a nalezení svého talentu a poslání. Malý krok denně nás posune k vysněnému blíž a rychleji, než velký krok, který uděláme jen občas. Zítřek tvoříme dnes.
Přijměte pozvání na kávu s naší aplikací adamfengshui.

Feng Shui konzultace za speciální cenu!

Pouze Vy, čtenáři naší knihy, můžete objednat konzultaci Feng Shui místo běžné sazby 2400 Kč pouze za 1990 Kč. Nechte si zkontrolovat certifikovaným konzultantem, zda jste Váš prostor správně a dostatečně osvobodili. Získejte další specializované Feng Shui rady a postupy přímo na míru Vašeho domova a jeho obyvatel.
Jedná se o konzultaci 1.stupně. Cena nezahrnuje náklady na dopravu konzultanta.

Ho´oponopono nahrávka

Ho´oponopono je stará havajská technika práce s podvědomím. Jednoduchým způsobem odstraňuje staré vzorce myšlení a pomáhá nám nalézt naše pravé Já.

Relaxační nahrávka

Čas relaxace patří k vyváženému životu. Díky knize čistíte své okolí. Nyní se soustřeďte na úklid v sobě a dopřejte si čas relaxace, uvolnění a nerušeného odpočinku.

Staňte se součástí uzavřené skupiny

V komunitě je síla, kterou můžete také zakusit. V uzavřené skupině na Facebooku sdílejte své zkušenosti, čerpejte ze zážitku ostatních a nechte se inspirovat. Může se stát Vaším pramenem síly a odhodlání ke změnám ve svém prostředí a tím i ve své životě.

Staňte se členem komunity Klubu Adam Feng Shui

Klub je platformou pro náš společný růst nejenom o Feng Shui, ale i o dalších duchovních technikách a hlavně o praxi. 
Nebuďte na to sami, pokud nás již dlouho „sledujete“, čtete a souzníte, připojte se na cestě vašeho života k lidem, kteří mají stejně silnou touhu a plní si sny jako vy. Těšíme se na vás.

Sleva na nákup ve Feng Shui e-shopu

Využijte slevu 5% na nákup e-Booků v našem e-shopu a Feng Shui kurzů ve Feng Shui Academy. Při placení zadejte slevový kód „K15OSFS“ a sleva bude odečtena z ceny Vašeho nákupu.