Osvoboďte se s Feng Shui

První díl knihy vám pomůže nastartovat život s Feng Shui.

Druhý díl knihy doplní další kroky s Feng Shui ve vašem prostoru i životě.

Co v knihách najdete?

Knihy jsou praktickým návodem, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj život.

Osvoboďte se s Feng Shui I

Oddíl první

První kroky s Feng Shui

Jak začít, aby se začalo vše měnit? Vydáme se na společnou procházku Vaším bytem a ukážeme Vám základní kroky vedoucí k harmonii Vašeho prostoru.

Oddíl druhý

Osvoboďte své životní oblasti

Zahrajeme si spolu na Mistra Feng Shui, který přišel k Vám domů. Letmým pohledem zkontroluje zařízení bytu a hned Vám ukáže, co a jak ovlivňuje Váš život.

Oddíl třetí

Čištění krok za krokem

Zde už se vrhneme do praxe, protože bez akce se nic ve vašem životě nezmění. Půjdeme opravdu krok za krokem.

Oddíl čtvrtý

Kde co v domě najdu?

Projdeme si jednotlivé místnosti a prostory domu. Postupně budeme odhalovat, jaký mají vztah k našemu životu a co by zde mělo či nemělo být.

Oddíl pátý

Energetická očista

Pojďme vyčistit energii domu, abychom ho mohli nabít novou a čerstvou energií našich snů.

Osvoboďte se s Feng Shui II

Oddíl první

První krok s Feng Shui

Jak začít, aby se začalo vše měnit? Zaměříme se na tu třetinu, kterou můžeme jednoduše ovlivňovat ve svém okolí, aby se naplnily naše sny a přání. Abychom konečně mohli žít život, o jakém jsme snili v dětství.

Oddíl druhý

Krok druhý: Energetická očista

V první knize jsem tento krok jenom nastínila, teď na nás čeká objevit jeho hloubku. Ano, také budeme čistit, ale ne fyzické věci. Pojďme vyčistit energii domu, abychom ho mohli nabít novou a čerstvou energií našich snů.

Oddíl třetí

Energie

Jak cítit energie v prostoru, abychom porozuměli, co se děje v našem prostředí a jak se to odráží v našem životě. Nejdříve potřebujeme opět začít používat své tělo a pocity.

Oddíl čtvrtý

5 prvků

Základní součástí východních učení je pět prvků neboli elementů a vztahů mezi nimi. Jsou základním kamenem práce s Feng Shui, práce s prostorem, časem a člověkem.

Oddíl pátý

Devět životních oblastí

Projdeme si jednotlivé místnosti a prostory domu. Postupně budeme odhalovat, jaký mají vztah k našemu životu a co by zde mělo či nemělo být.

Oddíl šestý

Rituály

Rituál je obřad, něco, co má svou strukturu, svá pravidla. A čím lépe chcete svůj život držet ve vlastních rukou, tím vhodnější je naučit se rituály ve svém životě používat.

Křest knihy Osvoboďte se s Feng Shui II

Knih Osvoboďte se s Feng Shui se již prodalo přes 5000 výtisků

Co o knihách říkají a jak jim změnily život?


"Ráda bych Vám moc poděkovala za knížku, na které oceňuji hlavně stručnost a výstižnost. Čtu ji druhý den a jsem téměř u konce. Není to první knížka o Feng Shui, ale je první, kterou pravděpodobně přečtu až do konce. A tím je mi přínosem - mám obrovskou chuť jít okamžitě vše realizovat."
Káťa

"Pokračuji v čištění v dalších místnostech domu, skříních a šuplících. Je neuvěřitelné, kolik má člověk doma zbytečností. Musím ale říct, co mě překvapilo. Aniž bych o to požádala, začal to dělat i můj manžel. Je to normální? Znovu a znovu se těším na další úkoly."
Jana

"Nevím, jestli tak rychle nastupují účinky Feng Shui, ale i za tu krátkou dobu se začínají dít věci, tedy alespoň já to tak cítím. Najednou potkávám lidi, kteří mi otevírají oči a podporují mě, nebo lépe řečeno dodávají síly k něčemu, co už jsem měla udělat dávno a ze strachu neudělala. Ve mně se bijí emoce jako v parním hrnci a sbírám sílu. Teď najednou vidím, že by to mohlo být jednoduché."
Veronika

"Mám ohromnou chuť do uklízení a vyhazování starých věcí. U některých se zastavím a cítím, jak nechci, jak na nich lpím, a tak si dám čas na rozloučenou, je to “fuška”. Pozitivní je na tom to, že zároveň s úklidem zjišťuji, jak jsem lpěla i na některých myšlenkových vzorcích, bála jsem se pustit staré vzpomínky, strachy, zklamání. Díky této očistě bytu se to vše vyplavuje. Neříkám, že je mi vždy dobře, ale chci si pustit do života nové a hezké věci, zážitky a poznání, tak na ně udělám prostor."
Radka

O autorce

Lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. 
Je autorkou knih Osvoboďte se s Feng Shui I a II, online kurzů Feng Shui Academy, sebekoučovacích karet Sám Sobě Mistrem, zakladatelkou Klubu Adam Feng Shui a mnoha dalších projektů. 

Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže pohlédnout netradičně na váš život skrze váš byt či dům. 

Prostřednictvím úprav interiéru obohacuje budoucnost svých klientů. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

„Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui.“ 

 

Objednat knihu Osvoboďte se s Feng Shui

Líbí se Vám knihy "Osvoboďte se s Feng Shui I a II" a rádi byste je získali pro sebe?
Není nic snazšího, než si knihy objednat! Objednejte si je hned!

1. DÍL KNIHY

359 Kč
  • Osvoboďte se s Feng Shui I


KNIHA 1+1

718
539 Kč
  • Osvoboďte se s Feng Shui I

    Osvoboďte se s Feng Shui II
2. DÍL KNIHY

359 Kč
  • Osvoboďte se s Feng Shui II


Kontakt

Máte zajímavé podněty, připomínky, zážitky s knihou nebo nám prostě chcete jenom napsat?
Můžete tak učinit prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře.

Stáhnout ukázku

Zadejte svůj e-mail a ukázka z knihy přijde do Vaší schránky.